REGISTRATION LIST
ACE Glass: Courtney Little
Adams Insurance Service, Inc.: Andy Adams
Adams Insurance Service, Inc.: Michael Berry
Adams Insurance Service, Inc.: John Prince
Adams Insurance Service, Inc.: Alan Smidlein
Allegiance Bank: Alan Cott
Allegiance Bank : Brenda Edwards
Allegiance Bank : Michelle Wright
Allied Powder Coating : Jeff Payne
Alpha Insulation and Waterproofing: Spencer Benkendorfer
Alpha Insulation and Waterproofing: Aaron Meredith
Amegy Bank of Texas: Amaris Dawson
Amegy Bank of Texas: Robert Fore
American Fire Systems, Inc.: Craig Branstetter
American Fire Systems, Inc.: Lance Price
American Fire Systems, Inc.: Michael Sacco
Andrews Myers, P.C.: Lauren Scroggs
Andrews Myers, P.C.: Anthony Stergio
AROK: Brian Cooper
ASA: Richard Bright
ASA: Beth Horan
ASA – North Texas Chapter: Beverly Reynal
ASA of New Mexico: Gia Espinoza
Astro Fence Company: Craig Kramer
Baker Concrete Construction: Amber Goss
Baker Concrete Construction: Nathan Williams
BAZAN Painting Co.: Walter Bazan
BETCO Scaffolds: Donald Brooks
BETCO Scaffolds: Randy Goss
Big City Access Holdings, LLC: Barbara Roberts
Big City Access Holdings, LLC: Vance Tillman
Bowen, Miclette & Britt, Inc.: Anne LeBlanc
Bowen, Miclette & Britt, Inc.: Barry McCord
Brady, Chapman, Holland & Associates: Ben Guttenberger
Camarata Masonry Systems, Ltd.: Russ Himel
Camarata Masonry Systems, Ltd.: Ron LaRicci
Camarata Masonry Systems, Ltd.: Jim Ricard
Chamberlin Roofing & Waterproofing: Colby Fitch
Chamberlin Roofing & Waterproofing: Matt Korioth
Chamberlin Roofing & Waterproofing: PD McIntyre
Chamberlin Roofing & Waterproofing: Matt Peterson
Chero-Key Piping Co., Inc.: Stephen Dyess
Chero-Key Piping Co., Inc.: Beverly Hilbert
Chero-Key Piping Co., Inc.: Carolyn Lightfoot
Chero-Key Piping Co., Inc.: Jonathan Powers
Clunn Acoustical Systems: Adam Clunn
Clunn Acoustical Systems: Gordon Clunn
Clunn Acoustical Systems: Jerrod Clunn
Cornerstone Detention Products, Inc.: Kerrick Whisenant
Crady Jewett McCulley & Houren, LLP : William Sudela
EyeSite Surveillance, Inc.: Nancy Cagle
FMI Corporation: Will Gruy
FMI Corporation: Pat Kiley
Frost Bank: Jack Doherty
Frost Bank: Morgan Hull
Frost Bank: Michelle Huth
Frost Bank: Chris Murray
GMi (Greater Metroplex Interiors, Inc.): Israel Alvarado
GMi (Greater Metroplex Interiors, Inc.): Jason Lee
GMi (Greater Metroplex Interiors, Inc.): Mark Power
Graves Mechanical, Inc.: Kermit Pittman
Griesenbeck Architectural Products: Chuck Porter
Herc Pro Solutions: Bryan Graves
Hoggatt, LP: Mel Oller
Holes Incorporated: Lee Aitken
Holes Incorporated: Peyton Burns
Holes Incorporated: Darlene East
Holes Incorporated: David Kahn
Holes Incorporated: Scott Stakes
Hollywood Steel, Inc.: Kelley Bitner
Hudson Building Systems Ltd.: Shane Hudson
J.M. Maly, Inc.: Donna Leath
J.M. Maly, Inc.: Kristin Valdez
Karsten Interior Services, LP: Todd Fry
Karsten Interior Services, LP: Susan Houston
Karsten Interior Services, LP: Leann Karsten
Karsten Interior Services, LP: Megan Karsten
Karsten Interior Services, LP: John Revell
Kauffman Company Fire and Life Safety: John Kauffman
Laporte CPA’s and Business Advisors: Douglas Hidalgo
Laporte CPA’s and Business Advisors: Rod Rodriguez
Laporte CPA’s and Business Advisors: Greg Vaughn
MAREK: Glen Blaha
MAREK: Matt Gressler
MAREK: Matt Grindstaff
MAREK: Allan Nevlud
MAREK: Phil Nevlud
MAREK: John Senneff
MAREK: Bobby Skyles
McDonough Construction Rentals, Inc.: Brian Lamont
McRay Crane & Rigging, Inc.: Calvin Jones
Melton & Melton LLP: Steve Hammons
MEMCO: Sally Imperial
MEMCO: Oscar Juarez
MEMCO: Ignacio Lopez
MEMCO: Shannon MacArthur
MEMCO: David Rodriquez
MEMCO: Jessica Tapia
Midwest Crane & Rigging: Brad Miller
MSF Electric, Inc.: Alex Adarmes
MSF Electric, Inc.: Ben Venker
Mustang Rental Services, LLC: Katherine Reed
NAPCO Precast, LLC: Paul Brennan
Network Cabling Services, Inc.: Mark Veltri
Northwestern Mutal: David Higgins
Oxford Builders, Inc.: Rafael Cabrera
Oxford Builders, Inc.: William Sanchez
Oxford Builders, Inc.: Cristina Solis
Oxford Builders, Inc.: Sid Teku
Peterson Beckner Industries Inc.: James Byrum
Peterson Beckner Industries Inc.: Craig Peterson
Pieper Houston Electric,
L.P.: Brandon Hoffart
Pieper Houston Electric,
L.P.: JP Martinez
Pieper Houston Electric,
L.P.: Eric Nicasio
Pieper Houston Electric, L.P.: John Burkhart
Pieper Houston Electric, L.P.: Justin Hand
Pieper Houston Electric, L.P.: Rick Kloss
Pieper Houston Electric, L.P.: Aaron Thomas
Platinum Drywall Inc: Anthony Brooks
Rob Pelletier Construction, Inc.: Elizabeth Ledford
Sanderford & Carroll, P.C.: Brian Carroll
Sealant Specialists: Denise Mello
SOC Capital: Stephen O’Connell
Soil Consultants, Inc.: Brian Johnson
Sunstate Equipment Co.: Jeremy Banks
Sunstate Equipment Co.: Stewart Banks
Sunstate Equipment Co.: Patrick Bonds
Sunstate Equipment Co.: Keith Howard
Sunstate Equipment Co.: Chris Price
Sunstate Equipment Co.: Cory Smith
TDIndustries: Rich Fanning
TDIndustries: Jerry Littlefield
Technical Assurance : Shelly Bolender
Technical Assurance : Jim Miller
Texas Moisture Protection: Mike Adams
Texas Moisture Protection: Tyler Althouse
Texas Moisture Protection: Brian Ledsinger
Texas Moisture Protection: Guy Nikiema
Texas Moisture Protection: Allen Poole
Williams Scotsman, Inc.: Buddy Rogers

Comments are closed.